Aktualności

Netflix potwierdził, że finałowy sezon „House of Cards” powstanie w całości opierając się na postaci Claire Underwood.

Od wielu tygodni nad produkcją Netflixa krążyły ciemne chmury. Wszystko zaczęło się od oskarżeń o molestowanie, którego rzekomo dopuścił się aktor Kevin Spacey. Producenci jednego z najpopularniejszych seriali dostępnych na platformach streamingowych, wyraźnie zaznaczyli, że Spacey nie jest już mile widziany, a całość produkcji stoi pod znakiem zapytania. Najświeższe informacje dotyczące dalszych losów „House of Cards” napawają jednak optymizmem. Finał całej opowieści zostanie ukazany z perspektywy żony Franka – Claire.

Frank oraz Claire Underwood

 

Fani wyśmienitej politycznej intrygi na najwyższych szczeblach władzy w USA mogą odetchnąć z ulgą, wiedząc, że doczekają się finału skomplikowanych działań prowadzonych w murach Białego Domu. Wszyscy zadają sobie teraz pytanie: w jaki sposób Frank Underwood zostanie sportretowany w szóstym sezonie? Najprawdopodobniej zostanie uśmiercony poza ekranem, pozostawiając za sobą całkiem niezły bałagan polityczny, który przyjdzie posprzątać jego żonie. Szósty sezon został skrócony do ośmiu odcinków, jednak twórcy obiecują, że fani doczekają się wyjaśnienia wszystkich najważniejszych wątków.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …