Aktualności

W sieci pojawiła się oficjalna zajawka serialu BBC „Luther”. Może niewiele z niej wynika, ale obecność wideo tylko przypomina, że premiera serii zbliża się wielkimi krokami.

W głowie fanów wciąż kłębią się pytania o to, co stało się z Lutherem. W końcu jest jeszcze tyle nierozwiązanych kwestii. Cóż, te same pytania zadawali sobie twórcy.

Na filmiku John ma nietęgą minę, a następnie pojawia się napis „This will hurt”. Co zaboli? Kogo zaboli? Nie wiemy.

Twórca serii mówi:

(…) Jeśli chodzi o mnie, to boję się potworów. Twarzy w oknie. Ręki spod łóżka. Cienia na końcu ulicy. Kto je zatrzyma, jeśli nie John Luther?

To jedyne informacje, jakie posiadamy obecnie. Zdjęcia do piątego sezonu „Luthera” rozpoczęły się w styczniu, nieoficjalnie mówi się, że tytuł będzie miał premierę pod koniec tego roku.

„Luther” to serial kryminalny, śledzący losy detektywa Johna Luthera (Idris Elba) – błyskotliwego, acz wybuchowego mężczyzny, którego czyny czasem budzą wątpliwości natury moralnej i etycznej, zmagającego się nie tylko z przestępcami, ale także z własnymi demonami.

Źródło:  spoilertv.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Luther

Detektyw John Luther za wszelką cenę próbuje ocalić świat przed seryjnymi mordercami. Choć jego inteligencja i spryt pozwalają mu osiągać wymierzone cele, mężczyzna …