Aktualności

Niedługo premiera kolejnego sezonu „Into the Badlands”. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje o tym serialu w jednym miejscu, specjalnie dla fanów tej produkcji.

Into the Badlands, sezon 3, trailer, AMC, pielgrzym, pilgrim, Nix

 

Postapokaliptyczna wizja świata, w którym rządzą niepodzielnie potężni baronowie przy pomocy świetnie wyszkolonych żołnierzy, zdobyła ogromną ilość fanów od razu po premierze pierwszego sezonu w 2015 roku. Serial został oparty na starej chińskiej opowieści „Wyprawa na zachód”, co jest zresztą bardzo mocno widoczne. Liczne pojedynki pokazują różne sztuki walki oraz szkoły posługiwania się białą bronią. Nawet scenografia niemal na każdym kroku stwarza wrażenie jak żywcem wyjętej ze wschodniej kultury. Drugi sezon został uznany za znacznie lepszy niż pierwszy, dlatego też oczekiwania względem kolejnego są bardzo duże; wszystko wskazuje na to, że i tym razem uda się twórcom podnieść nieco poprzeczkę.

 

Spójrzmy, co nas czeka w krainie bezprawia:

 

Jaką podróż odbędziemy tym razem?

Według ujawnionych szczegółów fabuły trzeciego sezonu, znamy na chwilę obecną kilka bardzo istotnych rzeczy. Główny bohater, Sunny, grany przez Daniela Wu, żyje z dala od świata, starając się zapewnić jak najlepszą opiekę dla swojego niedawno narodzonego syna. Niestety dziecko zapada na tajemniczą chorobę, co zmusza Sunny'ego do połączenia swoich sił z Bajiem, aby wspólnie powrócić do świata z przeszłości w celu odszukania ratunku dla syna. Szybko odkrywają, że ich dawne miejsce zamieszkania nie jest już takie jak kiedyś. Wdowa oraz baron Chau prowadzą między sobą wyniszczającą wojnę, którą wygrywa ten drugi. Wdowa, bez dalszego wsparcia ze strony Tildy i Waldo, postanawia zawrzeć sojusz z Lydią oraz Nathanielem Moonem. W okolicy pojawia się także tajemniczy Pielgrzym, który jest kimś w rodzaju przywódcy religijnego. Zagrożenie z jego strony stanie się bardzo duże, zmuszając dawnych wrogów do zjednoczenia się w walce o swój dom. Sunny i Baji pozbawili Moona ręki w drugim sezonie, przez co sojusz ten może być bardzo chwiejny.

Into the Badlands, sezon 3, trailer, AMC, Sunny

 

Kiedy rozpocznie się przygoda?

Premiera trzeciego sezonu „Into the Badlands” odbędzie się 22 kwietnia w stacji AMC.

 

Kto dołączył do drużyny?

Do stałej obsady serialu dołączy kilka osób, których postacie będą miały znaczący wpływ na fabułę serialu. Wśród nich jest Sherman Augustus, znany ze swojej roli w „Westworld” oraz Babou Ceesey („Guerilla”), który zagra wspomnianego wyżej Pielgrzyma; u jego boku stać będzie Cressida, grana przez Lorraine Toussaint („The Fosters”). W grupie tajemniczego Pielgrzyma pojawi się także aktorka Ella-Rae Smith, znana z „Clique”.

Into the Badlands, sezon 3, trailer, AMC, Widow, wdowa

 

Świetne wyniki oglądalności serialu w samych Stanach Zjednoczonych dały „Into the Badlands” aż czwartą pozycję na liście najchętniej oglądanych seriali. Średnia liczba widzów na jeden odcinek to aż 3,6 miliona. Z tak dużą widownią nie powinniśmy się martwić o przyszłość serialu.

Źródło: denofgeek.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Into the Badlands

Seria rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Wojownik i nastolatek wyruszają do kontrolowanego przez władców feudalnych terytorium, gdzie oczekują odkrycia …


Aktualności