Aktualności

Netflix ogłosił, że brazylijski serial „3%” dostał zamówienie na kolejny, trzeci już sezon.

Pierwszy sezon „3%” okazał się ogromny hitem i pokazał wszystkim, że seriale oryginalne Netflixa z różnych krajów mogą odnieść sukces. Niedawno swoją premierę miała druga seria, która została nieco chłodniej odebrana przez fanów, jednak nadal otrzymywała całkiem satysfakcjonujące noty. Netflix swoim starym zwyczajem milczy na temat wyników oglądalności, ale tak szybka decyzja o nakręceniu kolejnego sezonu świadczy o sporym zainteresowaniu „3%” na platformie streamingowej.

Finał poprzedniego sezonu przez wielu został odebrany jako idealne zamknięcie całej opowieści, ale nie można było w nim nie zauważyć furtki dla ewentualnej kontynuacji. Jak się okazuje, twórcy serialu uczynili to z premedytacją, dzięki czemu zyskali podstawę dla trzeciej serii. Na krótkim filmiku widzimy trójkę głównych bohaterów: Michela, Joanę i Rafaela. Można więc z dużym prawdopodobieństwem założyć, że fabuła będzie działa się w tym trójkącie, gdzie Michel postanawia założyć nowa osadę, Joana zostanie na lądzie i wraz z ruchem oporu będzie kontynuować swoją walkę, Rafael zaś pozostanie wierny wyspie. Taka konfiguracja dałaby wszystkim fanom mnóstwo frajdy.

Trzeci sezon ma pojawić się w 2019 roku.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

3%

Niedaleka przyszłość. Świat podzielony został na dwie części: rajską wyspę, którą zamieszkuje elita oraz biedne terytorium slumsów. Młodzi ludzie z brudnej sfery …


Recenzje