Aktualności

Stacja NBC ogłosiła, że serial „Timeless” powróci już na początku marca.

Serial o trójce podróżników w czasie ma za sobą całkiem ciekawą historię. Najpierw pojawiła się wiadomość o jego kasacji, a po kilku dniach poinformowano, że jednak doczekamy się drugiego sezonu. Wśród fanów okres pomiędzy jedną a drugą decyzją pełen był gwałtownych emocji. Wielu z nich zastanawia się, czy bardzo żywa reakcja społeczności internetowej mogła przyczynić się do tak szybkiej zmiany decyzji.

Fabuła skupia się wokół incydentu, podczas którego dochodzi do kradzieży wehikułu czasu. W ślad za złodziejami rusza trójka zupełnie obcych sobie ludzi – młoda pani naukowiec, odważny, ale i lekkomyślny żołnierz oraz wiecznie ostrożny pilot drugiego wehikułu. Szybko okazuje się, że motywem stojącym za kradzieżą jest chęć zmiany losów świata, co znacząco utrudni zadanie głównym bohaterom. Na ich drodze staną liczni złoczyńcy, znani nam zresztą z historii. 

Timeless, NBC, serial, 2 sezon, premiera
Zdjęcie promocyjne 2. sezonu


Finałowy odcinek pierwszej serii zostawił widzów z nierozwiązanymi zagadkami oraz kilkoma cliffhangerami, które bardzo skutecznie podsyciły oczekiwania. Według oficjalnych informacji dotyczących drugiego sezonu, akcja pierwszego odcinka będzie rozgrywała się podczas I Wojny Światowej, gdzie główni bohaterowie spotkają pewnego rannego żołnierza, który okaże się kluczową postacią w tym epizodzie.

„Timeless” powróci na ekrany 11 marca 2018 roku.

Źródło: tvline.com
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …


Aktualności