3
Aktualności

Mimo że HBO wciąż nie udzieliło żadnych informacji na temat 2. sezonu „Big Little Lies”, istnieje duże prawdopodobieństwo, że obsypana nagrodami produkcja wkrótce ponownie zagości na ekranach.

Opowieść o losach trzech matek zamieszkujących miasteczko Monterey, gdzie dochodzi do morderstwa, pierwotnie miała być miniserią. Okazuje się jednak, że osiem statuetek Emmy, którymi serial został nagrodzony, chyba przekonało HBO do stworzenia kolejnego sezonu produkcji.

Jakiś czas temu jeden z twórców tak wypowiedział się na temat kontynuacji:

 Próbujemy ponownie zebrać całą ekipę... Chodzi tu głównie o kwestie logistyczne, ale do całej sprawy podchodzę z optymizmem... Do opowiedzenia pozostało jeszcze wiele historii, ale żadne decyzje na razie nie zostały podjęte.

Dodatkowo pojawiła się informacja jakoby Reese Witherspoon, czyli serialowa Madeline, zrezygnowała z roli w filmie Noah Hawleya „Pale Blue Dot” na rzecz serialu HBO.

Wiemy także, że do pracy przy „Big Little Lies” nie wróci producent Jean-Marc Vallee, który podzielając opinię sporej części widowni nie popiera pomysłu kontynuacji. Vallee jest zdania, że zakończenie 1. serii jest również idealnym zakończeniem całego serialu:

Obecne zakończenie jest idealne. Nie widzę powodów, dla których należałoby tworzyć 2. sezon... Zakończyliśmy to w sposób, który pozwala widowni wyobrażać sobie jak dalej potoczyła się historia. Powstanie kolejnego sezonu wszystko zepsuje. 

Serwis TVLine informuje, że produkcja nowego sezonu może ruszyć już wiosną 2018 roku. 

 Źródło: TVLine.com

Komentarze

(3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Claptone
  Claptone

  A ja z kolei jestem pewien, drugi sezon każdego dobrego serialu to dla mnie zawsze dobry pomysł. Może siódmy już nie zawsze, ale gdy poprzedni był dobry to zawsze chcę więcej.

 • Zuzanna Włodarkiewicz
  Zuzanna Włodarkiewicz
  @Suzie95

  Nie jestem pewna czy 2 sezon to dobry pomysł.

 • Claptone
  Claptone

  Absolutnie prześwietny serial, polecam każdemu, kto nie widział, a lubi coś więcej, po prostu kawał dobrej historii.

Powiązane

Seriale

Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …