Aktualności

Fani brazylijskiej produkcji „3%” od Netflixa mają powód do radości – parę dni temu opublikowany został pełen zwiastun drugiego sezonu. Finał pierwszej serii pozostawił po sobie wiele pytań: czy uzyskamy na nie odpowiedzi?

„3%” to dystopijny thriller, w którym społeczeństwo zostało podzielone na dwie grupy. Dla pierwszej życie to istny raj, druga musi walczyć o przetrwanie w skrajnym ubóstwie. Przed wybuchem buntu ludzi powstrzymują zawody, dające możliwość przejścia do „lepszego miejsca”. Można podejść do nich tylko raz, zanim przekroczy się określony wiek. Wygrana nie jest jednak prosta – zadanie utrudniają niebezpieczne konkurencje, które zalicza jedynie 3% próbujących.

Brazylijski serial zadebiutował w 2016 roku i zyskał liczne grono fanów. Produkcja uzyskała niezły wynik 71% na portalu rottentomateos.com oraz została przedłużona o kolejną serię. Pierwsze reakcje na zwiastun nadchodzącego sezonu są raczej pozytywne. Twórcy obiecują pełną akcji kontynuację, która nie zawiedzie wiernie czekających widzów.

W rolach głównych występują m.in. Bianca Comparato („Brazil Avenue”), Rodolfo Valente („Young Hearts”) oraz Vaneza Oliveira. 

3%, bianca comparato, rodolfo valente, netflix, 2 sezon, zwiastun

Rodolfo Valente oraz Bianca Comparto jako Rafael i Michele

 

Premiera 2. sezonu „3%” zaplanowana jest na 27 kwietnia.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

3%

Niedaleka przyszłość. Świat podzielony został na dwie części: rajską wyspę, którą zamieszkuje elita oraz biedne terytorium slumsów. Młodzi ludzie z brudnej sfery …


Aktualności