Aktualności

Polski serial od Netflixa w końcu doczekał się pierwszego zwiastuna! Na domiar tego poznaliśmy datę premiery.

„1983” będzie pierwszym polskojęzycznym serialem od Netflixa. Akcja produkcji będzie działa się w 2002 roku. To właśnie wtedy minie 20 lat od pewnego ataku terrorystycznego, który zniszczył nadzieję dla naszego kraju, jeśli chodzi o wyzwolenie. Zapobiegło to upadkowi Związku Radzieckiego. Będzie to historia alternatywna. Bohaterami będzie wierzący w ideały student prawa oraz pewien oficer śledczy. Odkryją oni spisek, który utrzymuje m.in. państwo policyjne. Przywódcy reżimu postanawiają wcielić w życie tajny plan, obmyślony jeszcze w latach 80. Odmieni on całkowicie Polskę i wpłynie na życie zarówno wszystkich mieszkańców kraju, jak i całego świata.

Klimatyczna muzyka sprawia, że bez problemu przenosimy się do Polski jakiej nie znamy. Zdecydowanie czuć napięcie, tajemnice oraz strach. Nie możemy się już doczekać tej produkcji. Liczymy też na to, że spodoba się reszcie świata.

Reżyserem „1983’’ została Agnieszka Holland („Pokot”). W rolach głównych zobaczymy Roberta Więckiewicza („Pod Mocnym Aniołem”) oraz Macieja Musiała („Rodzinka.pl”)

Serial będzie się składał z ośmiu odcinków. Premiera nastąpi 30 listopada na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności