Aktualności

W trzecim sezonie „13 Reasons Why” częściej zobaczymy dwóch bohaterów, którzy właśnie awansowali do regularnej obsady serialu.

Tekst może zawierać spoilery z poprzednich sezonów, czytasz na własną odpowiedzialność.

Proces Hannah Baker być może został zakończony, ale problemy związane z Brycem wciąż będą się pojawiać w sezonie trzecim. Wskazówką do tego może być fakt, że Brenda Strong (która wciela się w rolę matki Bryce’a – Norę) oraz Timothy Granaderos (najlepszy przyjaciel Bryce’a – Montgomery) są postaciami, które dołączyły do regularnej obsady w kolejnej odsłonie produkcji. 

Pomimo tego, że to Nora jest osobą, która wychowała takiego potwora jak Bryce Walker, ta postać ma niezwykle silny kompas moralny. Była zniesmaczona tym, na kogo wyrósł jej syn. Wymierzyła mu nawet siarczysty policzek, kiedy w końcu (z dumą) przyznał się, że zgwałcił Hannah w jacuzzi.

Co do Montgomery’ego, jego wątek nie jest aż tak ściśle związany z Brycem. Pod koniec sezonu wyszedł z cienia swojego przyjaciela i stał się dla wielu wrogiem numer jeden, kiedy zaatakował Tylera.

W trzecim sezonie „13 Reasons Why” nie zobaczymy już Katherine Langford (Hannah), ale wrócimy do miejsca, gdzie zakończył się sezon drugi – kiedy Clay trzyma pistolet, którego zamierzał użyć Tyler, podczas gdy w tle rozbrzmiewają policyjne syreny.

Źródło: TVLine

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

13 Reasons Why

Kiedy Clay Jensen znajduje pod drzwiami swojego domu tajemnicze pudełko z kasetami, jego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Okazuje się, że kasety nagrała …