1
Aktualności

Wiadomo już, że kolejny sezon „13 Reasons Why” pojawi się jesienią. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że… będzie kolejna odsłona.

Serial powstał na podstawie powieści młodzieżowej Jaya Ashera o tym samym tytule. Produkcja odniosła ogromny sukces ze względu na niezwykle trudny temat dotyczący młodzieży – samobójstwo. Historia wywołała poruszenie, dzieląc oglądających na fanów i przeciwników i dając podstawy do analizy i dyskusji o decyzji, jaką postanowiła podjąć główna bohaterka, Hannah Baker. Mimo że jeszcze nie został wyemitowany trzeci sezon „13 Reasons Why”, to już teraz wiadomo, że powstanie kolejna seria. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Wiadomo również, że w serialu pojawi się kilka nowych postaci m.in. dr Ellman, który będzie psychiatrą troszczącym się o swoich pacjentów, czy Daniela, która dopiero odkrywa życie w szkole średniej. Potencjalna premiera nastąpi latem przyszłego roku.

13 powodów, 13 reason why, netflix, hannah baker, 4 sezon, 3 sezon
Kadr z serialu

Pierwszy sezon serialu wzbudził spore kontrowersje. Część osób uważała, że zachęca do samobójstwa, pojawiło się też wiele głosów twierdzących, że dotyka bardzo trudnych zagadnień i problemów dotyczących młodzieży, o których warto mówić. Drugi sezon wypadł niestety słabiej, jednak nie zabrakło szokujących elementów, które mogłyby poruszyć widza.

Serial jest dostępny na platformie Netflix. Data premiery trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: discussingfilm.net

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • tosli
    tosli

    Co jeszcze mogą pokazać? W tej formule serial wyczerpał się po 1 sezonie. z 13 powodów robi się 4 x 13...

Powiązane

Seriale

13 Reasons Why

Kiedy Clay Jensen znajduje pod drzwiami swojego domu tajemnicze pudełko z kasetami, jego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Okazuje się, że kasety nagrała …


Aktualności