Aktualności

Od premiery drugiego sezonu „13 Reasons Why” na platformie Netflix nie minął nawet miesiąc, a już ogłoszono, że powstanie trzeci sezon produkcji. Nie jest to raczej wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę popularność, jaką się ona cieszy się.

„13 Reasons Why” to historia skupiająca się na nastolatkach, których znajoma ze szkoły popełniła samobójstwo. Uzasadnienie tego czynu zawarła na kasetach. Drugi sezon produkcji koncentrował się na rozprawie sądowej między matką Hannah a szkołą, do której dziewczyna uczęszczała.

W kontynuacji serial prawdopodobnie przestanie skupiać się na Hannah Baker, a wcielająca się w nią Katherine Langford już nie powróci. 13-odcinkowy trzeci sezon, który zadebiutuje 2019 roku, został zapowiedziany przez platformę w postaci poniższego filmiku:

„13 Reasons Why” uznawany jest za jeden z najpopularniejszych seriali platformy. W samych Stanach Zjednoczonych oglądalność drugiego sezonu, w ciągu trzech dni od premiery, wynosiła 2.6 milionów widzów. Był on jednak słabiej oceniany przez krytyków i osiągnął zaledwie 28% „świeżości” z oceną 5,55/10 w serwisie Rotten Tomatoes.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

13 Reasons Why

Kiedy Clay Jensen znajduje pod drzwiami swojego domu tajemnicze pudełko z kasetami, jego życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Okazuje się, że kasety nagrała …


Aktualności