1
Konkursy

Czas na rozwiązanie świątecznego konkursu z popvinyl.pl. Z doświadczenia wiemy, że osoby zajmujące się tym sklepem internetowym bardzo fachowo podchodzą do tego, co robią – tak że jeśli się uwiną, nagrody dla zwycięzców powinny do nich dotrzeć jeszcze przed świętami. Idealny prezent pod choinkę, prawda?

Funko pop to linia zabawek winylowych stworzonych przez Funko w 2010 roku. Małe, kilkunastocentymetrowe figurki są wzorowane na japońskim stylu znanym jako Chibi (karykaturalny wygląd – głowy znacznie większe od reszty). Kolekcja Funko pop stale się rozwija, obejmując wiele licencjonowanych marek oraz dziedzin popkultury, takich jak gry wideo, telewizja, filmy oraz wiele innych. W ostatnich latach kolekcjonowanie małych, uroczych figurek funko pop stało się bardzo modne.

Dostaliśmy od Was sporo świetnych komentarzy, przewinęły się nawet wiersze – nie spodziewaliśmy się, że mamy aż tylu poetów, którzy odwiedzają nasz serwis. Wybór nie był prosty, ale musieliśmy podjąć jakąś decyzję.

 

Oto zwycięskie komentarze:

@Marrie - Figurka Raven Reyes z serialu The 100 byłaby wspaniałym prezentem urodzinowo-świątecznym. Mimo że serial nie jest w Polsce aż tak popularny to zdecydowanie podbił (jak i również złamał) moje serce swoim sposobem przedstawienia kobiet. Zainspirowana serialem, napisałam swoją pracę licencjacką (i obroniłam! :D) na temat reprezentacji kobiet we współczesnych mediach.

Raven jest wspaniałą postacią, znakomicie reprezentującą osoby często przez media pomijane lub traktowane w sposób negatywny: osoby niepełnosprawne, osoby z korzeniami latynoamerykańskimi, oraz kobiety. Raven jest odważna, inteligentna, silna i swoim sarkastycznym humorem zawsze poprawia mi nastrój. Jej figurka stanowiłaby świetne uwieńczenie ukończonych przeze mnie studiów i znakomity dodatek do mojej skromnej kolekcji figurek. :)

 

O Raven moja droga,

twe życie to niekończąca się przygoda.

Jesteś mądra i waleczna,

ale również niebezpieczna.

Humor zawsze ci dopisuje

żadne cierpienie ci go nie psuje.

Twoja pewność siebie mnie powala,

a twoim wrogom zwyciężać nie pozwala.

Najlepsza jesteś, prosta sprawa

Oglądanie ciebie to czysta zabawa!*

 

May we meet again Raven!

(hopefully soon on my shelf) ;)

 

*Oczywiście wykluczając momenty kiedy cierpienie Raven łamie nam serca…

@ JestemKatherine - Moja przyjaciółka, która jest dorosłą kobietą, ma obsesje na punkcie Disneya i juz nie może się doczekać narodzin dziecka, zeby ogladac bajki bez zastrzezen innych :)

Zbiera Funko pop, ostatnio dostala na Mikolajki te zwiazane z Alladynem od narzeczonego, a przy kluczach ma breloczek tej firmy, ale widzę że brakuje jej Belli z "Piekna i bestia", którą zreszta uwielbia.

Mysle, ze byloby to piekne uzupelnienie jej kolekcji, zwlaszcza,ze to wyjatkowa dla niej bajka i to nie pierwsza jej figurka, które zreszta zbiera z mysla, zeby za kilka lat oddac je jej córeczce, która przyjdzie na świat za niecale 3 mies :)

Chcialabym jej to wreczyc obok jakiego powaznego prezentu jak pieluchy czy spioszki :P

 

Prosimy wygrane osoby o kontakt w wiadomości prywatnej (do Moniki Zastawnej) w celu przekazania adresów do wysyłki.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie. Mamy nadzieję, że to nie nasze ostatnie wspólne rozdanie z popvinyl.pl. Chcielibyście? A już wkrótce ogłoszenie kolejnego konkursu, bądźcie czujni!

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.