3
Konkursy

Już w najbliższy poniedziałek przełomowy moment dla serialu „The Walking Dead” („Żywe trupy”). Właśnie wtedy obejrzymy ostatni odcinek z udziałem Ricka Grimesa. O godzinie 3.30 rano emisja premierowa, główna emisja o godzinie 22. Z tej okazji organizujemy wspólnie ze stacją FOX Polska konkurs. Wygrać  możecie bluzę (pierwsze miejsce), koszulkę (drugie miejsce) i… drobny upominek (trzecie miejsce).

The Walking Dead, Żywe trupy, bluza, FOX Polska, konkurs

The Walking Dead, Żywe trupy, koszulka, FOX Polska, konkurs

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć pod TYM POSTEM na poniższe pytanie. Czas na to macie do 4 listopada (niedziela) do godziny 23.59. Dzień później, 5 listopada (poniedziałek), czyli w dniu emisji na kanale FOX Polska ostatniego odcinka z udziałem Ricka, ogłosimy wyniki. W konkursie wygrają trzy osoby.

Pytanie konkursowe: którą scenę z Rickiem wspominasz najlepiej i dlaczego?

Udział w konkursie organizowanym przez portal Serialomaniak.pl jest jednoznaczny z dobrowolnym przekazaniem swoich danych osobowych i oświadczeniem, że są one prawdziwe. Dane są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych (wyłonienie zwycięzców oraz wysyłka nagród). Zgłaszając się do konkursu, jednocześnie akceptujesz oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych portalu Serialomaniak.pl oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Komentarze

(3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Aleksandra Szafarowicz
  Aleksandra Szafarowicz
  @Alex

  Najlepiej wspominam scenę, gdy w 1 sezonie Rick'owi udaje się odnaleźć swoją rodzine. Jest to bardzo wzruszający moment, daje on mu nadzieję i odwagę do dalszej walki o przetrwanie. Za wszelką cenę chciał odnaleźć bliskich, możemy z pewnością stwierdzić, iż jest w stanie poświęcić wszytko dla ich dobra.

 • Damian Adamczyk
  Damian Adamczyk
  @xPios

  Scena z słynnego gifa w którym stoi nad Carlem i mówi " oh no no no " od tej sceny zaczęła się moja przygoda z tym serialem.

  • Julia Deja
   Julia Deja
   @Aivalar

   @xPios: Odpowiedzi należy udzielać pod postem, do którego link znajdziesz wyżej :)

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Konkursy