Konkursy

Pora na rozstrzygnięcie kolejnego konkursu, organizowanego wspólnie z FOX Polska. Tym razem walczyliście o koszulki z serialu „Legion” z limitowanej kolekcji:

Legion, FX, FOX, serial, koszulki, t-shirt, konkurs

Zapytaliśmy was, moce którego z mutantów przedstawionych w serialu chcielibyście posiadać przez jeden dzień i w jaki sposób byście je wykorzystali. Jak zwykle wasze odpowiedzi przeszły nasze najśmielsze oczekiwania i wybranie zaledwie trzech zwycięskich komentarzy nie należało do najłatwiejszych zadań. Oto one:

1. @KUZIKEK:

Najbardziej fascynuje mnie moc, którą posiada Ptonomy, które pozwala zmienić każde wspomnienie w nowy świat gotowy do eksplorowania. Każda osoba, którą spotyka na swojej drodze – w jednej sekundzie może niemal wejść w jej skórę i przejść dokładnie jej krokami całe życie. Otwiera to wiele możliwości by poznać historię i doświadczenia innych ludzi. Również w perspektywie historycznej – możliwość odegrania scen historycznych, dzięki styczności z ostatnimi świadkami tejże historii. Oczywiście, pojawia się zagrożenie zatracenia się we wspomnieniach, aczkolwiek, kto z nas nie potrzebuje czasami takiego zatracenia?

2. @SEWERYN_DABROWSKI

Hmm... Przeglądając odpowiedzi moich poprzedników, zauważyłem pewną ciekawą rzecz... "Wybrałbym bohatera X, ponieważ ma najpotężniejsze moce" czy "Najlepiej byłoby mieć moce Y - Zmieniłbym świat...". Chociaż, nic do nich nie mam (możliwość wyrażania się w kulturalny sposób o popkulturze, to ogromne dobrodziejstwo współczesnego świata :D ), to mam wrażenie, że coś wszystkim "umknęło"... No, bo gdybyśmy mieli możliwości użycia mocy jakiegokolwiek bohatera z serialu Noah Hawley'iego, to czy nie wykorzystalibyśmy jej do ułatwienia sobie naszego codziennego życia? Tak, tak... Mówię oczywiście o "zdolnościach", jakie posiada(ją?) Kerry oraz Cary.

Może wspomniani mutanci, nie "dzierżą" mocy, która "wysadziłaby" Ziemie, ale i tak... rządzą. Zastanówmy się, czy zdolność "rozdwajania się", nie rozwiązałaby problemów z naszym najgorszym wrogiem - czasem? Nie tylko (wreszcie) byśmy ze wszystkim zdążyli, ale i moglibyśmy wykonywać wiele czynności w oddalonych od siebie miejscach! Takie codzienne obowiązki, jak: praca oraz nauka "szłyby" dwa razy szybciej! :D Warto również wspomnieć, że w trudnych sytuacjach, zawsze mielibyśmy przy sobie drugą (? ;]) osobę.

Te nieliczne przykłady, tylko pokazują, jak można wykorzystać (zdawałoby się niezbyt potężne moce) w fantastyczne i przemyślane sposoby. No bo... czy czasami, to właśnie nie te "przyziemne" rzeczy potrafią sprawić nam radość?

Uff... Troszkę się rozpisałem, ale jeśli mój fanboy'owski wywód przeczytała choć jedna osoba, to już będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! ^^

3. @KLUCZEK23

Mogąc wykorzystać czyjeś moce wybrałabym Ptonomy'ego - nie musiałabym się tego dnia martwić, że czegokolwiek zapomnę albo zastanawiać się nad rzeczami z przeszłości. A do tego posiadałabym niezwykłą zdolność dla serialomaniaka - przez cały dzień pamiętałabym wszystkie wątki serialowe jakie w życiu widziałam - a trochę tego było i coraz częściej wydaje mi się, że połowy rzeczy już nie pamiętam. Dodatkowo mogłabym w każdej chwili wrócić do dowolnego odcinka i obejrzeć go jeszcze raz, nie musząc mieć pod ręką żadnego sprzętu. Rewatch na żądanie, podczas nudnego wykładu na uczelni? Jak najbardziej możliwe! Odkrycie ulubionego guilty pleasure znajomych? Do zrobienia!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o bezpośredni kontakt na priv (kliknij, aby wysłać wiadomość) w celu podania danych do wysyłki. Po otrzymaniu wszystkich trzech adresów przekażemy je współorganizatorowi konkursu, czyli FOX Polska, dzięki czemu koszulki już niedługo do was trafią.

Dziękujemy wszystkim za udział – bądźcie czujni, to na pewno nie koniec konkursów.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Konkursy