Konkursy

UWAGA: SERWER ULEGŁ AWARII (TUTAJ INFORMACJA). ZE STRONY ZNIKNĄŁ KONKURS WRAZ Z PONAD 20 ODPOWIEDZIAMI. PRZEPRASZAMY, KONKURS ZAMIESZCZAMY PONOWNIE. TYM RAZEM ODPOWIEDZI MOŻNA UDZIELAĆ DO 26 SIERPNIA. WYNIKI OGŁOSIMY 27 SIERPNIA, CZYLI W DNIU PREMIERY FINAŁU MINISERIALU.

Wspólnie ze stacją HBO organizujemy konkurs dotyczący „Sharp Objects” („Ostre przedmioty”). W poniedziałek premiera siódmego z ośmiu odcinków, już wyemitowane odcinki można nadrobić na platformie HBO GO. Miniserial powstał na podstawie bestsellerowej powieści Gillian Flynn.

W konkursie można wygrać pięć zestawów składających się z:

  • książki „Ostre przedmioty” (z serialową okładką!)
  • dużej, płóciennej torby z logo miniserialu

 

Sharp Objects Ostre przedmioty konkurs miniserial serial hbo

 

Pytanie konkursowe:

  • [jeśli oglądałeś miniserial] Dlaczego warto oglądać „Sharp Objects” („Ostre przedmioty”)?
  • [jeśli nie oglądałeś miniserialu] Dlaczego chciałbyś obejrzeć „Sharp Objects” („Ostre przedmioty”)?

 


Udział w konkursie jest jednoznaczny z dobrowolnym przekazaniem swoich danych osobowych i oświadczeniem, że są one prawdziwe. Dane są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych, tj. przy wyłonieniu zwycięzców oraz wysyłce nagród za pośrednictwem portalu Serialomaniak.pl. Zgłaszając się do konkursu, jednocześnie akceptujesz oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sharp Objects

Młoda dziennikarka powraca do rodzinnego miasteczka po pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Postanawia rozwiązać sprawę morderstwa dwóch dziewczynek oraz przypomnieć …


Konkursy
Aktualności


Recenzje