4
Konkursy

Przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były cztery konta Amazon Prime Video z miesięcznym abonamentem  Na platformie jest dostępnych ponad sto seriali w polskiej wersji językowej, między innymi „Fear the Walking Dead”, „American Gods”, „Fleabag”, „This Is Us”, „Dr House”, „Mr Robot”, „The Marvelous Mrs. Maisel”, „The Good Fight”, „Bosch”, „Lore”, „Sneaky Pete”, „The Missing”, „Exorcist”, „Mozart in the Jungle”, „Man in the High Castle”, „Preacher”, „Grimm”, „Hand of God”, „Hawaii 5.0” i „Philip K. Dick's Electric Dreams”.Pytanie konkursowe brzmiało: „Który serial z Amazonu chcielibyście obejrzeć i dlaczego?”. Odpowiedzi można było przesyłać POD TYM POSTEM (KLIK). Pełna lista seriali dostępna jest na stronie UPFLIX.PL (KLIK). Zwycięzców jednak nie będzie – jak zapowiadaliśmy – czterech. Będzie ich… pięciu:

 

Bartłomiej Kutyba: Serialem, który chciałbym obejrzeć najbardziej na platformie Amazon Prime Video, jest „Mr. Robot”. Słyszałem trochę o tym serialu, ale nigdy nie miałem okazji go obejrzeć. Jest na mojej liście seriali do obejrzenia, a sam zwiastun zachęcił. Poza tym na pewno są tam inne perełki serialowe warte obejrzenia.

 

Kinga Pusz: Dla mnie to zdecydowanie „The Man in the High Castle”. Sam pomysł jest tak intrygujący, ze aż chce się w tym serialu zatopić. A do tego ciekawa jestem, jak radzi tam sobie DJ Qualls. Serio, ten serial wydaje się strasznie niedoceniany i omijany przez serialową społeczność. Chciałabym się dowiedzieć, czy słusznie (choć jestem pewna, że nie ).

 

Andrzej Węglarz: Hcial bym obejzec wszytko i mam horom cure ona terz chem ogladac wiec dejrze pani za darmo.

 

Celina Przydróżna: Mnie się marzy, żeby w końcu nadrobić „Kroniki Seinfelda”. Bo w końcu to od tego serialu zaczęły się wszystkie seriale o niczym. Bez niego nie byłoby „Przyjaciół”, których kocham i uwielbiam. To w nim zaczynała Julia Louis Dreyfus, która jest przezabawna w „Veepie”. I po prostu dlatego, że to bardzo dobry serial.

 

Grzegorz Jagodziński: Oglądam od początku „The Walking Dead” i nigdy nie oglądałem „Fear the Walking Dead”, jednak bardzo wysoko oceniane w recenzjach odcinki czwartego sezonu zmotywowały mnie do obejrzenia serialu od początku (4 sezon nagrywany na bieżąco i czekający na dekoderze).Zwycięzców prosimy o komentarz pod spodem. Nagrodę przekażemy w wiadomości prywatnej.
 

Komentarze

(4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Konkursy