5
Konkursy

Już niedługo premiera ostatniego odcinka „Adventure Time” („Pora na przygodę!”). Finał na antenie Cartoon Network będziecie mogli obejrzeć w sobotę 20 października o godzinie 9:40 – w ramach całodobowego maratonu emisja odbędzie się również o 13:10, 16:40, 21:00 i 23:40 oraz w niedzielę 21 października o 2:20, 3:10 i 8:45. Oczywiście wasza przygoda z tym serialem wcale nie musi się już kończyć, co na pewno ułatwi wam ten konkurs. Do wygrania aż 12 poduszek podróżnych nawiązujących do animacji.

Adventure Time, Pora na przygodę, finał, bajka, animacja, kreskówka, poduszki, Cartoon Network, konkurs

Żeby wziąć udział, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Czas na to macie do 19 października do godziny 23:59. Dzień później, 20 października, czyli w dniu emisji finałowego odcinka „Adventure Time”, ogłosimy wyniki. Wygrywa aż 12 osób, dlatego szanse są ogromne.

Pytanie konkursowe: który z mieszkańców krainy Ooo jest twoim ulubionym bohaterem i dlaczego?

Udział w konkursie organizowanym przez portal Serialomaniak.pl jest jednoznaczny z dobrowolnym przekazaniem swoich danych osobowych i oświadczeniem, że są one prawdziwe. Dane są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych, tj. wyłonienie zwycięzców oraz wysyłka nagród. Zgłaszając się do konkursu jednocześnie akceptujesz oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych portalu Serialomaniak.pl oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Komentarze

(5)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Snaebjorn
  Snaebjorn

  Chociaż, jak niemal wszyscy tutaj, uwielbiam Marcelinę, nie mogę nie docenić Lodowego Króla. Od początku serii bohater ten przeszedł niesamowitą drogę - od prostego, nielubianego antagonisty, przez powolne gromadzenie sympatii widzów swoją nieudolnością, aż do ujawnienia jego tragicznej historii - która zmieniła postrzeganie Lodowego Króla w oczach wielu widzów. Od tamtej pory muszę nadrobić przynajmniej kilka sezonów Pory na Przygodę - a w nich Król ponoć wciąż ewoluuje!

  ...magiczne lodowe moce to dodatkowy atut.

 • Marcelina Justyna Jasina
  Marcelina Justyna Jasina
  @srelkamarcelka

  Nie będę oryginalna, aczkolwiek moim ulubionym bohaterem jest Marcelina. A dlaczego? Ponieważ rownież jestem Marcelina ;) Nie tylko z imienia ale i charakteru;p

 • Raven
  Raven

  Choć w serialu ,,Pora na Przygodę" uwielbiam wszystkie postacie i bardzo się z nimi związałam to najmocniejszą więź mam z Marceliną.Uwielbiam tę postać.Jest silną i niezależną wampirzyca.Umie poradzić sobie sama ale korzysta z pomocy przyjaciół.Ona też im pomaga.
  Nigdy nie zostaw ich w potrzebie.Jest wspaniałą i oddaną przyjaciółką.Świetnie gra na gitarze i jest bardzo utalentowana.Uwielbiam tę postać.

 • Kasia Stokłosa
  Kasia Stokłosa
  @Blvckorchid

  Moją ulubioną postacią jest Marcelina, ponieważ w jakiś sposób czuję z nią więź, z każdą postacią Pory na Przygodę jestem związana od lat, choć z nią to bardziej przez podobne cechy, czasem niezrozumiana przez resztę osób, artystyczna dusza, choć silna i odważna mimo trudnych doświadczeń z przeszłości, lojalna dla przyjaciół, uczciwa.
  Wciąż wierzy, że może odzyskać coś z przeszłości, tak jak dawne więzi z Szymonem (lodowym królem) choć wie, że jest to zwyczajnie nie możliwe I musi myśleć o przyszłości.

 • Nikola Polewiak
  Nikola Polewiak
  @nikolapolewiak

  Moją ulubioną postacią zdecydowanie zostaje nikt inny jak Marcelina. Ze względu na swoją tajemniczą i niezwykle artystyczną duszę (mimo braku talentu do malowania lub muzykowania uwielbiam sztukę a jeszcze bardziej osoby ją tworzące). Uwielbiam ją również za prezentowanie swoją osobą cudownych lat 90-tych. Oprócz wszystkich wymienionych wyżej zalet jest po prostu najbardziej niebanalną postacią w całej krainie a przy tym jest ciągle skrytą, wrażliwą i nieukazającą uczuć na zewnątrz dziewczyną.

Powiązane

Seriale


Aktualności