1
Artykuły

Nic tak nie podsyca ekscytacji przy oglądaniu serialu, jak para, która przez długi okres krąży wokół siebie, nie mogąc jednocześnie podjąć decyzji, czy będzie razem, czy też nie. Niektórym z tych par kibicujemy całym sercem, innym wręcz przeciwnie. Krzyczymy na bohaterów, by nie wchodzili po raz setny do tej samej rzeki, ale nas nie słuchają. Preferują zapomnieć się na chwilę, by potem dać upust frustracji ze zdwojoną siłą. Zdecydowanie większą część serialowych relacji stanowi ta pierwsza grupa. ,,Couple goals”, którym życzymy, aby w końcu posiadali swoje bajkowe zakończenie i żyli długo i szczęśliwie. Przedstawiamy wam topkę najbardziej fascynujących ekranowych relacji, które przez długi czas stwarzały w naszych głowach pytanie: will they, won't they? UWAGA, TEKST ZAWIERA SPOILERY!

17. Dana i Mulder, „The X Files” / „Z archiwum X” (1993-2002) (2016-2018)

dana fox

Miłość to niełatwe uczucie, a gdy pojawia się w relacji dwóch policjantów zajmujących się paranormalnymi zjawiskami, to już wiadomo, że będzie jeszcze trudniej, niż zwykle.

Dana została przydzielona do archiwum X, aby czuwać nad swoim nowym partnerem Foxem Mulderem. Mężczyzna miał skłonność do fanatyzmu i nadmiernego doszukiwania się zjawisk nadprzyrodzonych w badanych przez niego sprawach. Kobieta początkowo realizowała zadanie, które zlecili jej przełożeni, ale szybko zrozumiała, że Mulder to geniusz, którego nie należy ograniczać. Wpadła w sidła jego tajemniczego świata i zakochała się nie tylko w jego pracy, ale również w nim samym. Ich związek nie był oczywisty od samego początku. Dramaty, które ich dotykały, wydawały się często nie do przetrwania. Nic jednak nie jest niemożliwe w świecie ,,The X files”, więc pomimo ogromu zwrotów akcji – para przetrwała i pozostała razem.

Serial jest dostępny na player.pl.

 

16. Ula i Marek, „BrzydUla” (2008-2009)

ula i marek

,,Brzydula” to jeden z dwóch polskich akcentów w topce. Nie ma co ukrywać – zakończenia tej miłosnej historii spodziewaliśmy się od samego początku. Każdy, kto oglądał kolumbijski pierwowzór, czyli ,,Yo soy betty la fea”, pamiętał, że bogaty biznesmen i brzydkie kaczątko, które przemieniło się w pięknego łabędzia, kończą na ślubnym kobiercu. Ich droga do szczęścia była niesamowicie wyboista i złożyło się na nią dużo więcej upadków niż wzlotów. Parze kibicowały miliony polaków i gdy w końcu doszło do upragnionej sceny ostatecznego wyznania uczuć, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego zwieńczenia produkcji.

Szkoda, że teraz, po 10 latach, trwają prace nad pisaniem scenariusza do kontynuacji. W serialowym środowisku pojawiają się obawy, że kolejny sezon jedynie zniszczy dobre wspomnienia historii Urszuli Cieplak.

Serial jest dostępny na player.pl

 

15. Eleanor i Chidi, „The Good Place” / ”Dobre Miejsce” (2016-)

eleanor/chidi/thegoodplace

Kto powiedział, że w niebie nie ma problemów miłosnych? Z pewnością są, a ich idealnym przykładem jest relacja Eleaonor i Chidiego. Mężczyzna spotkał blondynkę w pozaziemskiej sferze, gdy ta zrozumiała, że nie była dobrym człowiekiem i nie zasłużyła sobie na miejsce w raju. Chidi, jako wykładowca filozofii i etyki moralnej, zdecydował się nauczyć ją bycia dobrą osobą, co (jak szybko się okazało) nie należało do najłatwiejszych dokonań w jego pozagrobowym życiu. Ich znajomość od początku była jasna – byli dla siebie bratnimi duszami, ale odmienność charakterów, a także ciągłe kłótnie sprawiały, że nawet nie myśleli o tym, by spróbować życia we dwójkę. Nic jednak bardziej nie interesuje widzów jak skomplikowana relacja, która prędzej czy później musi zamienić się w płomienny romans. W końcu tak się stało, jednak równie efektownie się rozpadło. Parę poróżniła kolejna kłótnia i... tym razem kompletnie nie da się przewidzieć, czy para będzie razem, czy też nie. Wciąż trwa produkcja nowych odcinków serialu, więc z pewnością niebawem wszystko stanie się jasne.

Serial jest dostępny na platformie Netfix.

 

14. Tony i Jennifer, „The Sopranos” / „Rodzina Soprano” (1999-2007)

tony, jennifer

Tony to nietuzinkowa postać. Pomijając fakt, że był bossem mafijnej rodziny, mężczyzna posiadał problemy psychiczne, które rzutowały na jego relacjach z żoną. Nie stronił od przygodnych romansów, wyraźnie sygnalizując widzowi, że traktuje kobiety przedmiotowo. Jedyną osobą, przedstawicielką płci pięknej, którą szanował i ufał w pełni, była jego terapeutka – dr. Jennifer Melfi. Kobieta zaangażowała się w problemy Soprano w pełni, czasem nawet przesadnie, powodując tym samym wściekłość bohatera. Nie wpływało to jednak na fakt, że ich relacja niezwykle kontrastowała z innymi w życiu mężczyzny. Intymny klimat, jaki dało się wyczuć w gabinecie, nie miał prawa być porównywany do tego, co było między Soprano, a żoną.

Taka otwartość i szczerość w relacji damsko-męskiej zwykle kończy się romansem, co przewidywali miłośnicy serialu. Twórcy jednak postanowili zagrać im nieco na nosie i pozostawić znajomość bohaterów w dużym niedopowiedzeniu. Z pewnością było to dobrym zagraniem, bo przeszłość i teraźniejszość Tony'ego nie pozwoliłaby mu na stworzenie romantycznej relacji, a dr. Jennifer stałaby się jedynie jego kolejną zdobyczą.

Serial jest dostępny na platformie HBO GO.

 

13. Kurt i Blaine, ,,Glee” (2009-2015)

blaine, kurt

 

Tych dwóch chłopców dostarczyło widzom całą gamę, często skrajnych emocji.

Poznali się, gdy byli przedstawicielami dwóch, konkurujących między sobą chórów. Kiedy Kurt po raz pierwszy usłyszał śpiew Blaine'a na jego twarzy namalował się najpiękniejszy uśmiech na świecie i... już wiedzieliśmy, że będziemy świadkami cudownego romansu. Tyle tylko, że romans ten nie okazał się tak prosty i czysty, jak wydawało się na początku. Oczywiście, nie obyło się bez dobrych chwil np. scena, w której Kurt śpiewa ,,Black Bird” i Blaine zdaje sobie sprawę, że się zakochał, potrafi doprowadzić do łez nawet największego twardziela. W związku tym doszło jednak do zdrady i nagle cała miłosna relacja stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Tak samo, jak i w prawdziwym życiu, nie obyło się bez scen rozpaczy, złości i przede wszystkim ogromnego żalu za winy. Tym bardziej zdziwiło, że uczniom udało się to wszystko przetrwać, a w dalszej konsekwencji, nawet wziąć ślub.

Serial jest emitowany na kanale FOX.

 

12. Jess i Nick, „New Girl” / „Jess i chłopaki” (2011-2018)

jess i nick

Tych dwoje przeszło naprawdę długą drogę, by w końcu móc zaznać razem pełni szczęścia. Jess i Nick zostali współlokatorami, kiedy dziewczyna dopiero co zakończyła wieloletni związek. Postanowiła stanąć na nogi, znaleźć mieszkanie i zacząć nowe życie. Wybór padł na lokum zajmowane przez trzech mężczyzn; w tym m.in. przez Nicka. Atmosfera między nimi od początku była tak gęsta, że spokojnie można było kroić ją nożem. Nie poznali się jednak w najlepszych momentach swojego życia – Nick był w rozsypce po porzuceniu studiów, a nowy związek był ostatnią rzeczą, o jakiej Jess chciała wtedy myśleć. Ich życie pod wspólnym dachem powoli nabierało kolorów; przyjaźń była coraz silniejsza, wzajemna troska również, ale nadal nikt nie powiedział wprost, że mają szansę na bycie razem. Wszystko przyszło z czasem, ale gdy już ich miłość ujrzała światło dzienne, każdy fan serialu był pewien, że warto było czekać. W ostatnim sezonie serialu wybrali się nawet w romantyczną podróż po europie.

Serial jest emitowany na kanale FOX.

 

11. Agata i Tomek, „I kto tu rządzi?” (2007-2008)

agata tomek

Choć ,,Brzydula” to niepodważalnie jeden z najlepszych komediowo-romantycznych polskich seriali, to motyw ,,will they, won't they” obrazuje jeszcze lepiej relacja bohaterów z ,,I kto tu rządzi?”. Romantyczne napięcie, które towarzyszyło bogatej pani architekt i przystojnej pomocy domowej nie mogło być zamiecione pod dywan. Para od zawsze była podejrzewana o romans, nie tylko przez ludzi z zewnątrz, ale także przez mamę Agaty. Jednak czy w tych przypuszczeniach było chociaż malutkie ziarnko prawdy? Nie bardzo. Przez wszystkie cztery sezony para pocałowała się zaledwie jeden raz i doszło do tego w dość niezręcznej sytuacji. Przełom miał nastąpić, gdy okazało się, że bohaterowie znali się w dzieciństwie i byli swoimi pierwszymi miłościami. Niestety, i tutaj twórcy nas rozczarowali. Wątek nie został pociągnięty, a serial został zdjęty z anteny. Relacja pary zakończyła się na przyjaźni, która nie może się nawet równać z pięknym związkiem, jaki bohaterowie mogli stworzyć.

Scenariusz serialu został oparty na amerykańskiej produkcji ,,Who's the Boss?”, więc chętnych, którzy chcieliby poznać dalszą część tej historii odsyłam właśnie do tego tytułu.

Serial jest dostępny na ipla.tv

 

10. Harvey i Donna, „Suits” / „W garniturach” (2011-)

suits/donna/harvey/specter

,,Suits” to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali, których akcja rozgrywa się w środowisku prawniczym. Z pewnością niemałą rolę w tym osiągnięciu odegrała relacja Harveya i Donny. Dziewczyna była sekretarką adwokata od długiego czasu. Znała go na wylot i była dla niego nie tylko pracownikiem, ale także prawą ręką. Napięcie między nimi było wyczuwalne od samego początku, ale prawdziwe emocje pojawiły się w sytuacji, gdy Donna zakończyła współpracę z kancelarią. To właśnie wtedy zaczęły wychodzić na jaw fakty z życia pary – ich krótki romans, a także skrywane głęboko pożądanie. Każdy widz pragnął, aby ich związek stał się rzeczywistością, jednak niestety, nie było to takie proste. Oboje bali się, że romantyczne uniesienia całkowicie zrujnują ich głęboką przyjaźń i wpłyną także na relacje w polu zawodowym. Serial wciąż trwa, a historia tej dwójki nadal nie jest w pełni oczywista. Na razie pozostaje nam jedynie zastanawiać się: będą razem, czy nie będą?

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

 

9. Chloe i Lucyfer, „Lucifer” / „Lucyfer” (2016-)

lucyfer,chloe

To się dopiero nazywa para z piekła rodem. Każdy mężczyzna pragnie w swoim życiu znaleźć kobietę anioła, ale chyba żadna kobieta nie planuje spędzić życia z diabłem. Taka okazja przydarzyła się Chloe, detektyw pracującej w wydziale zabójstw. Poznała się z tytułowym bohaterem, gdy ten postanowił pomóc jej w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Ich relacja zaczęła jednak bardzo szybko się zmieniać, a Chloe powoli stawała się uległa urokowi szatana w ludzkiej skórze. Nie można jej za to winić, ale z drugiej strony – można też przewidzieć, że na dobre jej to nie wyszło. Przez wszystkie sezony para widocznie miała się ku sobie, jednak za każdym razem, gdy ich uczucia miały ujrzeć światło dzienne, wycofywali się, pozostawiając widza z dużym niedosytem. Ich historia nadal trwa i choć wydaje się oczywiste, że prędzej czy później ten związek stanie się rzeczywistością, to jest też cień szansy, że twórcy postanowią ich rozdzielić. Czas pokaże, jak zakończy się ich historia.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

 

8.  Jake i Amy, „Brooklyn 9-9” (2013-)

jake i amy

Kolejna para detektywów, których relacja przez długi czas była jedną, wielką enigmą. Ich uczucie rodziło się niezwykle wolno – nie będzie kłamstwem, jeśli stwierdzę, że stopniowo ewoluowało z przyjaźni w silną i dojrzałą miłość. Poznali się w pracy, a przez długi czas mieli nawet złączone biurka, przez co choćby z obserwacji, znali siebie na wylot. Związki oparte na długoletniej znajomości i zaufaniu mają to do siebie, że bardzo często cechuje je rutyna. Cóż, nie w przypadku Jake'a i Amy. Tych dwoje w każdym odcinku dostarczało widzowi tak silne emocje, że nie jedna osoba mogłaby dostać ataku serca. Wieloletnie podchody względem siebie zakończyły się ślubem i chociaż serial wciąż ma status trwającego, to można spokojnie stwierdzić, że tych dwoje już zawsze będzie razem. To pewnik niczym związek Kingi i Piotrka w polskiej operze mydlanej ,,M jak Miłość”.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

 

7. Daphne i Fred, „Scooby Doo”

daphne/fred/scoobydoo

Pewnie mało kto z was spodziewał się na tej liście bohaterów popularnej kreskówki, ale przecież to fakt, że każdy z nas, nawet jako dziecko interesował się ich relacją. Zawsze byli ze sobą bardzo blisko, flirtowali, śmiali się – dlaczego więc nikt nie mógł powiedzieć wprost, że są razem?

Tym bardziej, że byliby parą idealną. Fred był silny, przystojny i to właśnie on odpowiadał za prowadzenie samochodu, którym jeździła Tajemnicza Spółka. Daphne interesowała się modą, była wysportowana, ale także niezwykle sprytna. Tworzyliby parę a la Ken i Barbie, z tą różnicą, że byliby od nich znacznie mądrzejsi. Twórcy nie chcieli jednak szybko zaspokoić naszych ciekawskich i żądnych wiedzy o ich relacji potrzeb. Odpowiedź dały dopiero późniejsze sezony, a także wersja filmowa, w której nikt już nie krył się z tym, że Daphne i Freda nie łączy jedynie miłość do Scooby'ego, ale także do siebie nawzajem.

Serial jest emitowany na kanale Cartoon Network.

 

6. Derek i Meredith, „Grey's Anatomy” / „Chirurdzy” (2005-)

derek-meredith-grey's anatomy

Derek i Meredith przeszli naprawdę wiele, by ich związek stał się rzeczywistością. Poznali się w barze i po spędzonej upojnie nocy okazało się, że Derek jest nowym szefem Meredith, a z czasem również, że posiada żonę. Nic dziwnego, że dla głównej bohaterki serialu stanowiło to nie lada problem. Starała się walczyć z uczuciem i pożądaniem względem niego, ale jak możecie się domyślać, nie było to łatwe. Zdarzało jej się ulec pokusie, potem żałować i potem znów ulegać – kobieta zmienną jest.

Kiedy Derek zdecydował się porzucić żonę, wydawało się, że nic nie stanie im już na przeszkodzie do wspólnego szczęścia. Niestety, kobieta nagle zdała sobie sprawę z powagi sytuacji i przestraszyła się zaangażować w poważny związek z doktorem. Przez wszystkie serie produkcji, takich wzlotów i upadków pary pojawiła się cała masa. Były oczywiście rozłożone w czasie, jednak za każdym razem wywoływały tak samo silne emocje. Serial ma status trwającego, ale niestety – relacja pary nie jest już dłużej zagadką – Derek umarł, a Meredith została wdową z dwójką malutkich dzieci.

Serial jest emitowany na kanale Polsat.

 

5. Carrie i Mr. Big, „Sex and the City” / „Seks w wielkim mieście” (1998-2004)

carrie, mr. big

Carrie Bradshaw to ponadczasowy przedmiot inspiracji kobiet na całym świecie. Amerykanka wydawała się wieść idealne życie. Zawsze dobrze ubrana dziennikarka, posiadająca bujne życie towarzyskie. Jedyne wady, jakie posiadała, to nałogowe palenie papierosów i niezdolność do zbudowania poważnego związku. John Preston (który znacznie częściej był określany przez bohaterkę jako ,,Mr. Big”) wydawał się idealnym kandydatem na męża. Przystojny, szarmancki makler stanowił ucieleśnienie jej marzeń. Tyle tylko, że za każdym razem, gdy próbowali być razem, coś stawało na ich drodze. Na początku Big nie potrafił wyznać kobiecie uczuć, potem przeszkodził im jego wyjazd do Paryża, a jeszcze później spotkali się, gdy ten był żonaty z inną.

Ich perypetie wywoływały ochy i achy widzów, ale nie szczędziły też rozczarowań. Wielu przestało już wierzyć, że parze może się udać, ale najwytrwalsi wielbiciele ich miłości wiedzieli, że serial nie może skończyć się w inny sposób. Nie mylili się – po 6 latach znajomości Carrie i Mr. Big zbudowali stabilny związek.

Serial jest emitowany na kanale Comedy Central.

 

4. Blair i Chuck, „Gossip Girl” / „Plotkara” (2007-2012)

blair, chuck, gossip girl

Wydawałoby się, że w niebezpieczne związki pakują się jedynie osoby dorosłe. Nastoletnie romanse są zwykle niewinne i pełne delikatności. Chuck i Blair przełamali ten stereotyp, a ich związek z pewnością nie należał do typowych nastoletnich pierwszych miłości. Zacznijmy od tego, że tych dwoje połączyło chwilowe, silne pożądanie. Blair w złości na swojego chłopaka, Nate’a, postanowiła wpaść w ramiona Chucka i z pewnością nie spodziewała się, że może się w nim zakochać. Problem tkwił w tym, że Chuck był człowiekiem wypłukanym z uczuć, nie potrafił obdarować nikogo zaufaniem, a co dopiero miłością. Para krążyła wokół siebie przez cały serial, obdarzając widza obrazem przepięknego romansu, ale też i nienawiści i ranienia siebie nawzajem. Ich zachowania były nierzadko tak podłe, że wydawały się niewybaczalne. Młodzi dorośli z Upper East Side uwielbiali jednak zaskakiwać, więc para w końcu odnalazła właściwą drogę przez życie, którą postanowili przejść wspólnie.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

 

3. House i Cuddy, „House” / „Dr House” (2004-2012)

house, cuddy

 

Nie każdy związek ma szansę przetrwać, a szczególnie, kiedy mowa o relacji osób z trudnymi charakterami. On – wolny strzelec, mizantrop, cynik. Ona – inteligentna, ambitna, ale i samotna. Połączyła ich miłość do medycyny; Cuddy troszczyła się i dbała o pacjentów, House'owi zależało na rozwiązaniu zagadki i postawieniu celnej diagnozy. Ważnym elementem ich relacji były wspólne konwersacje; ich utarczki słowne nie miały sobie równych. Każde z nich posiadało jednak zupełnie inną wizję przyszłości. Kobieta marzyła o stabilizacji, założeniu rodziny i posiadaniu dzieci, a House był ostatnią osobą na ziemi, która pasowałaby do tego obrazka. Dla niego liczyło się tylko uzależnienie od leków przeciwbólowych i dreszczyk emocji, który towarzyszył mu w pracy.

Silne uczucie, które łączyło tych dwoje, było niezaprzeczalne, jednak po długim czasie Cuddy zrozumiała, że jest tak samo silnie toksyczne. Para rozstała się po tym, jak House wjechał samochodem w dom Lisy, tym samym łamiąc serca widzów na pół.

Serial jest dostępny na platformie Amazon Prime.

 

2. Ross i Rachel, „Friends” / „Przyjaciele” (1994-2004)

ross, rachel

Perypetie tej dwójki zasługują na wysokie, drugie miejsce w naszym rankingu.

Ross i Rachel przeszli chyba wszystko – od wyjścia z friendzone, potem kultowe „WE WERE ON A BREAK”, aż do spłodzenia dziecka. Nie mogli jednak zbudować silnego i stabilnego związku, przez co na zmianę wiązali się z kimś nowym, na krótko wracali do siebie i ponownie rozstawali. Przy tym wszystkim niezmiennie pozostawali przyjaciółmi, co umożliwiało im wspólne wychowywanie Emmy.

Przełom nastąpił w sytuacji, gdy Rachel postanowiła wyjechać na stałe za granicę i zabrać ze sobą córkę. Ross zrozumiał, że nie będzie tęsknić jedynie za małą, ale także za Rachel – miłością swojego życia. Ich pełne emocji spotkanie i ostateczne wyznanie uczuć, jest największym wyciskaczem łez w całym serialu. Może to przekona wszystkich sceptyków do obejrzenia tego genialnego sitcomu?

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

 

1. Pam i Jim, „The Office U.S.” / „Biuro” (2005-2013)

jim, pam, the office

Nie mogło być inaczej. Pam i Jim to bez dwóch zdań specjaliści w dziedzinie ,,will they, won't they”. Już po kilku obejrzanych odcinkach można było określić, co święci się w ich relacji. Był to typowy przykład friendzone, tyle tylko, że obustronny. Jim był zakochany w sekretarce i tego nie dało się ukryć, ale było widać, że Jim także nie jest obojętny Pam. Traktowała go jak przyjaciela, ale z drugiej strony zależało jej na nim dużo bardziej, niż powinno. Różnica w ich wzajemnym podejściu do siebie polegała na tym, że mężczyzna od początku wiedział czego pragnie, a Pam miała duży problem z przyznaniem tego, nawet przed samą sobą. Przyjaźń, jaka łączyła tę dwójkę była dla niej tak ważna, że nie chciała ryzykować utracenia jej w imię romansu.

Po wyjątkowo długim czasie (aż 4 sezony!) wreszcie udało im się spróbować. Reakcja ich szefa na wiadomość, że są razem, mogła w realnym życiu wydawać się lekko przesadzona i zbyt entuzjastyczna. Nie zmienia to jednak faktu, że w tamtej chwili wszyscy fani serialu utożsamiali się z Michaelem Scottem, jak nigdy wcześniej.

Serial jest dostępny na platformie Amazon Prime.

 

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Michał Ziaja
    Michał Ziaja
    @michax

    Ja bym dodał też Kasię i Tomka - niby byli parą, ale wiadomo jak się serial zakończył.

Powiązane

Seriale

Brooklyn Nine-Nine

Pracujący na nowojorskim dziewiątym posterunku detektywi nigdy nie brali swojej pracy zbyt na poważnie. Wszystko zmienia się, kiedy nowym dowódcą zostaje kurczowo …Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …


The Good Place

Po śmierci wredna Eleanor Shellstrop trafia do Dobrego Miejsca, gdzie trafiają tylko najszlachetniejsze osoby. Szybko orientuje się, że musiała nastąpić wielka …


House

Serial opisujący losy tytułowego Gregory'ego House'a, lekarza genialnego, lecz dość kontrowersyjnego i niekonwencjonalnego. Razem ze swoim zespołem diagnostycznym …


Glee

Nauczyciel hiszpańskiego z Ohio przejmuje opiekę nad licealnym chórem szkolnym. Postanawia przywrócić mu dawną świetność.New Girl

Po zerwaniu ze swoim długoletnim chłopakiem, młoda kobieta, Jessica, postanawia na nowo ułożyć sobie życie. Dzięki znalezionemu ogłoszeniu, wprowadza się do mieszkania …


Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Gossip Girl

Młodzi, bogaci, rozpieszczani do granic możliwości - tacy właśnie są nastolatkowie z Upper East Side. Jednak gdzie się nie pojawią, towarzyszy im tajemnicza Plotkara, …


Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.


The Sopranos

Tony Soprano, mąż i ojciec dwójki dzieci, jest głównym bossem mafii z New Jersey. Pogodzenie ze sobą tych dwóch ról bywa dla niego ciężkie, a dodatkowo boryka się …


Scooby-Doo, Where Are You!

Pierwszy serial o przygodach grupy przyjaciół: Freda, Velmy, Daphne oraz Kudłatego i ich wiernym, ale za to bardzo tchórzliwym psie - Scooby-Doo. Podróżują charakterystycznym …


Sex and the City

Serial przedstawiający perypetie czterech zupełnie różnych od siebie, zwariowanych przyjaciółek. Główna bohaterka Carrie poszukuje prawdziwej miłości i redaguje …


The Office

Mockument pokazujący życie pracowników filii firmy sprzedającej papier. 


Suits

Środowisko adwokatów od zawsze cieszy się uznaniem i szacunkiem ze strony przedstawicieli klas niższych. Przynależność do tej elitarnej grupy jest marzeniem Mike'a, …


The X-Files

Fox Mulder i Dana Scully to para detektywów pracujących dla Federalnego Biura Śledczego. Zajmują się Archiwum X, czyli miejscem, do którego trafiają wszystkie sprawy …