Artykuły

Showmax zdradził, co pojawi się na platformie w nadchodzącym miesiącu. W planie jest kilka nowości, które mogą zwrócić uwagę widzów.

„Kobiety mafii” (nowy odcinek co środę)

Serial „Kobiety mafii” to 6-odcinkowa produkcja, poszerzająca historię znaną z wielkiego filmowego przeboju Patryka Vegi, który przyciągnął do kin ponad 2 miliony widzów. Teraz opowieść stanie się jeszcze bardziej obszerna i wielowątkowa, a każda z kobiecych postaci zostanie dodatkowo rozbudowana. Dużo więcej czasu ekranowego otrzyma mafia mokotowska i jej wojna z grupą żoliborską. To jednak nie wszystko. Praktycznie każdy wątek poruszony w filmie będzie rozbudowany. Pojawią się też zupełnie nowe postaci. Wystąpią m.in. międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 – Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski. Premiera serialu już 30 maja, kolejne odcinki będą ukazywały się na platformie co tydzień.

Wedle słów samego twórcy, Patryka Vegi, to najlepszy serial jaki stworzył.

„Condor” („Trzy dni kondora”) – premiera 7 czerwca

Serialowa wersja szpiegowskiego thrillera „Three Days of the Condor” z 1975 roku. Serial przenosi historię znaną z filmu do współczesności. Analityk CIA odkrywa, że cały jego zespół został zamordowany. Musi teraz uciekać, bo sam staje się celem. Serial ma mieć wiele wspólnego ze światową sytuacją geopolityczną i stanowić odważny komentarz w dyskursie na temat ważnych, bieżących spraw. „Condor” będzie również trzymającym w napięciu thrillerem, który przewyższy liczbą twistów i zwrotów akcji swój filmowy pierwowzór.

„Marvel’s Cloak & Dagger” – premiera 8 czerwca

Tandy Bowen to dziewczyna z dobrego domu, która postanawia uciec od rodzinnych problemów. Tyrone Johnson jest nieśmiałym czarnoskórym studentem, pragnącym za wszelką cenę osiągnąć coś w życiu i wydostać się z nizin społecznych. Przypadkowe spotkanie na młodzieżowej imprezie zmienia ich życie. Gdy Tandy kradnie Tyrone’owi portfel, ten rusza za nią w pogoń. Zatrzymanie młodocianej złodziejki kończy się jednak inaczej, niż można byłoby się spodziewać. Ich wspólny dotyk wyzwala tajemniczą i potężną moc, której genezy nie są w stanie na razie zrozumieć. Wiedzą tylko jedno: łącząc swoje umiejętności, są zdolni osiągnąć wszystko. Nawet w Nowym Orleanie, gdzie podziały rasowe oddziałują mocniej niż gdziekolwiek indziej. Kontrolująca światło Tandy i Tyrone posiadający niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością, zaczynają współpracować. Tworzą niesamowity duet nastoletnich superbohaterów. Serial wchodzi w skład MCU (Kinowego Uniwersum Marvela).

Przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez oglądających. Podobnie jak „Runaways”, serial ma zaprezentować oryginalne i nieszablonowe podejście do serialu młodzieżowego z elementami fantastyki.

Dodatkowo na platformie pojawią się:

„Billions" (trzeci sezon) – nowy odcinek co tydzień

„Egzorcysta” (drugi sezon) – nowy odcinek co czwartek

„The Crossing” (pierwszy sezon) – finał sezonu 13 czerwca

„The Bold Type” (drugi sezon) – premiera 14 czerwca

„Ucho Prezesa”odcinki specjalne, premiera 14 i 21 czerwca

„The Affair” (czwarty sezon) – premiera 18 czerwca

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Affair

Pisarz Noah i kelnerka Alison prowadzą na boku nowe życie, popadając w namiętny romans. Ich zakazana relacja na zawsze zmieni życie ich rodzin.


Billions

Fabuła skupia się na dziwnych relacjach prokuratora generalnego USA, Chucka Rhoadesa oraz króla funduszu hedgingowego Bobby'ego „Axa” Axelroda.


The Bold Type

Serial inspirowany biografią Joanny Coles, byłej redaktor naczelnej kultowego pisma Cosmopolitan. Skupia się na nowojorskich podbojach Jane, Kat i Sutton – trzech …


The Crossing

Uchodźcy z ogarniętego krwawą wojną kraju starają się znaleźć schronienie w amerykańskim mieście. Z czasem okazuje się, że są to mieszkańcy Ameryki, a wojna, przed …Condor

Serial oparty na powieści „Six Days of the Condor” Jamesa Grady'ego. Opowiada historię młodego analityka, Joe Turnera, który po tajemnym dołączeniu do CIA trafia …


Marvel's Cloak & Dagger

Historia została oparta na komiksie o tym samym tytule. Opowiada o perypetiach Tandy „Dagger” Bowen oraz Tyronie „Cloak” Johnsonie. Nastolatkowie żyją w skrajnie …


Aktualności