Artykuły

Wrzesień jest miesiącem obfitującym w nowości serialowe, wśród których możemy zobaczyć liczne premiery, ale także sporo powrotów. HBO GO przygotowało całkiem interesującą ofertę dla wszystkich, którzy depresję spowodowaną końcem wakacji mają zamiar zabić przed ekranami.

„Kidding” (pierwszy sezon, 31 sierpnia)

„Kidding” jest opisywany jako komedia pomieszana z dramatem. Żona (Judy Greer, znana min. z „Ant-Mana”) Jeffa opuściła go, a jego syn (Cole Allen) mówi, że to dlatego, że jest „cipką”. Sam Jeff odpowiada jednak spokojnie: „Proszę, nie używaj złego słowa, kiedy możesz użyć dobrego słowa”. Jego program dla dzieci to nie tylko źródło rozrywki, ale i wzorów pożądanych zachowań. Jednak gdy jego rodzina zaczyna się rozpadać, uprzejmy i radosny bohater nie może znaleźć w nikim ani w niczym oparcia.

„Vanity Fair” (pierwszy sezon, 3 września)

Serial jest adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Williama Makepeace'a Thackeraya, wydanej w roku 1848. Akcja toczyć się będzie w tym samym czasie co wojny napoleońskie, w stolicy Anglii – Londynie. Dwie młode dziewczyny z małej miejscowości opuszczają swoje domostwo i udają się do wielkiego miasta. Szybko wpadają w wir romansów, intryg, zazdrości i rywalizacji, co tworzy wokół nich absurdalne wręcz sytuacje. Powieść jest bardzo satyryczną formą przedstawiania ówczesnego społeczeństwa, zaś jej głównym założeniem była krytyka obowiązujących w nim zasad.

„The Deuce” (drugi sezon, 10 września)

Początki branży porno w Stanach Zjednoczonych okazały się nad wyraz pasjonującą opowieścią. Świetnie zrealizowany serial, zarówno od strony technicznej, jak i fabularnej, pozwala widzom na prawie bezpośredni udział w wydarzeniach w nim ukazanych. Drugi sezon pokaże wciąż tę samą historię, ale o wiele bardziej dojrzałą, tak samo jak jej bohaterowie. Świat Nowego Jorku w latach 70. jest pełen przestępczości, korupcji i płatnego seksu. „The Deuce” w doskonały sposób połączył ze sobą te wątki i stworzył opowieść trudną, ale wybitną.

Ponadto na platformie zobaczymy również:

„The Big Bang Theory” (piąty i szósty sezon) – 1 września

„Molang” (drugi sezon) – 6 września

„A Discovery of Witches” (pierwszy sezon) – 15 września

„Young Sheldon” (drugi sezon) – 25 września

„Slugterra” (drugi sezon) – 28 września

Seriale, które mają premiery odcinków raz w tygodniu:

„Animals” (trzeci sezon) – 1 września

„Sr. Avila” (czwarty sezon) – 3 września

„Insecure” (trzeci sezon) – 10 września

„Ballers” (czwarty sezon) – 10 września

„Last Week Tonight With John Oliver” (piąty sezon, finałowy odcinek) – 13 września

„Castle Rock” (pierwszy sezon, finałowy odcinek) – 13 września

„Mike Judges Presents: Tales from the Tour Bus” (drugi sezon) – 23 września

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Kidding

Jeff, znany przede wszystkim jako niezwykle mądry Pan Pickles, jest znanym prezenterem programów telewizyjnych dla dzieci. Kiedy sprawy w jego rodzinie zaczynają …


Aktualności