Artykuły

Po ponad pół roku niecierpliwego oczekiwania premiera trzeciego sezonu serialu Netflixa, „Elite”, nadchodzi wielkimi krokami. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? Czy romans Lu i Valerio wyjdzie na jaw? Czy w życiu Nadii pojawi się jakiś nowy mężczyzna? Uwaga, news z ostatniej chwili: Polo znowu zawita w Las Encinas! Jednak czy na długo?

„Elite” to hiszpański dramat, który swoją premierę miał 5 października 2018 roku. Bardzo szybko skradł serca widzów, dzięki którym doczekał się drugiego i trzeciego sezonu. Nie jest jeszcze jednak potwierdzone, czy zostanie przedłużony również na kolejną, czwartą serię.

 

Fabuła skupia się na losach bogatych uczniów ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły Las Encinas, którzy wiodą pełne przepychu życie u boku swoich najlepszych przyjaciół. Niespodziewanie, decyzją lokalnych władz, w szkole pojawia się trójka inteligentnych uczniów pochodzących z klasy robotniczej: Samuel, Nadia i Christian. Ich życie kompletnie różni się od życia uczęszczającej tam młodzieży, co prowadzi do wielu zgrzytów pomiędzy nimi i nieprzyjemnych sytuacji. Nikt nie spodziewał się jednak, że z czasem tak bardzo namieszają w relacjach bogaczy, którzy skrywają wiele sekretów. Kiedy w szkole niespodziewanie ginie jedna uczennica, wszystko zupełnie się zmienia i na jaw zaczyna wychodzić coraz więcej straszliwych faktów z życia każdej osoby.

 

 

„Elite” – fabuła

Jak można się było spodziewać, w trzecim sezonie serialu czeka nas wiele zaskoczeń i nowych, mrocznych tajemnic. Parę dni temu światło dzienne ujrzał trailer nadchodzącej serii, który od początku do końca trzyma w ogromnym napięciu.

Możemy zobaczyć w nim, że uczniowie elitarnej szkoły ponownie rzucili się w wir beztroskiej zabawy i zalewanych alkoholem imprez. Bo przecież kogo interesowałaby nauka w ostatniej klasie liceum? Niespodziewanie do szkoły wraca jednak Polo, który nadal nie poniósł zasłużonej kary za swój morderczy czyn. Nieoczekiwane romanse, towarzysząca wszystkim chęć zemsty, ujawnienie długo skrywanych sekretów – co jednak jeszcze może się wydarzyć? Jak się okazuje bardzo dużo. Kolejne brutalne morderstwo ponownie wywróci życie nastolatków o sto osiemdziesiąt stopni.

 

 

„Elite” – obsada

Pomimo że obsada trzeciego sezonu nie została nigdzie oficjalnie podana, wnioskując ze zwiastuna i publikowanych na Instagramie serialu treści, w nadchodzącej odsłonie zobaczymy ponownie takich aktorów jak Miguel Bernardeau (Guzmán), Itzan Escamilla (Samuel), Ester Expósito (Carla), Álvaro Rico (Polo), Danna Paola (Lucrecia), Mina El Hammani (Nadia), Omar Shana (Omar), Arón Piper (Ander), Jorge López (Valerio), Georgina Amorós (Cayetana), Claudia Salas (Rebeca).

W serialu mają pojawić się dwie nowe postacie: Yeray i Malick, w których wcielą się kolejno Leïti Séne i Sergio Momo.

Obydwie postacie mają dołączyć do klasy głównych bohaterów. Na podstawie zwiastuna i podanych w sieci informacji można wywnioskować, że Yeray kręcić będzie się wokół blondwłosej Carli, która prawdopodobnie wykorzysta go, by zrobić na złość zagubionemu Samuelowi. Malick ma natomiast w dużym stopniu namieszać między Nadią i Guzmanem, którzy co chwilę spotykają na swojej drodze wiele przeszkód. Czy nowy bohater będzie próbował oświadczyć się dziewczynie? W trailerze wyraźnie widać, jak wyciąga przy niej pierścionek.

elite, netflix, season 3

 

„Elite” sezon trzeci – data premiery

Oficjalnie nowe odcinki „Elite” dostępne będą już 13 marca na platformie Netflix.

 

Źródło: YouTube.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Elite

Serial opowiada o wydarzenia dziejących się w szkole Las Encinas. Trójka dzieciaków z klasy robotniczej jest przekonana, że za sprawą stypendiów umożliwiających …