Artykuły

To już kolejny tydzień z ciekawostkami dotyczącymi serialu „Supernatural”. Dziś przyjrzymy się bliżej aktorom odgrywającym główne role.

1. Jensen Ackles

Jensen Ackles jest, nie oszukujmy się, człowiekiem niezwykle urodziwym. Aktor wiele razy gościł w przeróżnych rankingach najpiękniejszych mężczyzn świata. I chociaż atrakcyjność jest kwestią subiektywną, to w przypadku Jensena możemy odnieść się nie tylko do osobistych preferencji, ale też renesansowych kanonów piękna. Kilka lat temu Internet obiegła fotka Jensena wpisana w proporcje idealnej twarzy opracowane przez samego mistrza da Vinci. Okazuje się, że rysy Jensensa są tak harmonijne i proporcjonalne, że niejeden rzeźbiarz renesansowy z pewnością uwieczniłby takie ciało w swoim dziele.

2. Jared Padalecki

O polskich korzeniach aktora już pisałam, ale płynie w nim też krew niemiecka, francuska i szkocka (to akurat zasługa jego matki). Zanim Jared zaczął grać Sama, młodszego brata Deana Winchestera, sam był znany jako Dean. Do 2005 grał bowiem postać Deana Forrestera w serialu „Gilmore Girls”. Jared jest dość wysoki, co jest bardzo częstym motywem w „Supernatural”. Zauważyliście, że za każdym razem, gdy widzimy śpiącego Sama, kamera w pewnym momencie pokazuje jego wystające zza łóżka nogi? Jest to zabieg celowy, który ma na celu przypomnienie, że ksywka Moose (Łoś) nie wzięła się znikąd. Łosie to wszak duże zwierzęta.

3. Misha Collins

Misha w „Supernatural” gra rolę oddanego ludziom (i Winchesterom) anioła. A prywatnie także nie zostaje w tyle, bowiem jego zaangażowanie w rozmaite akcje charytatywne naprawdę może sugerować, że mamy tu do czynienia z zagubionym na Ziemi skrzydlatym. Misha to człowiek wszechstronnie utalentowany. Wiedzieliście, że pisze wiersze, albo że swój dom oraz większość mebli wykonał własnoręcznie?

4. Mark Sheppard

Mark Sheppard, czyli nieodżałowany Crowley (chociaż powiedzmy sobie szczerze, świadomość, że ktoś po prostu może przestać grać w „Supernatural”, jest w jakimś stopniu całkiem odświeżająca) jest aktorem brytyjskim, co, cytując klasyka, widać, słychać i czuć. Myślę, że jest spora grupa fanów, którzy wielbią Marka tylko i wyłącznie za charakterystyczny głos. Chociaż przecież to nie jedyne, co ma on do zaoferowania. Jeśli jesteście geekami, a jakimś cudem nie znacie Marka Shepparda, to polecam jeszcze raz przemyśleć swoje życie. Bo prócz „Supernatural” aktor zaliczył w swojej karierze role w serialach kultowych dla wszystkich nerdów świata. Pojawił się w „Firefly”, „Doctorze Who”, „Battlestar Galactica”, czy „Star Trek: Voyager”.   

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Supernatural

„Supernatural” to serial z gatunku dark fantasy. Historia opowiada o losach dwóch braci, Sama i Deana Winchesterów, którzy walczą ze złem. Przemierzają Stany Zjednoczone …