Artykuły

Wiecie, który bohater nie miał ani jednego dialogu albo co wydarzyło się podczas kręcenia ostatniego odcinka pierwszego sezonu? Zapraszam na kolejną porcję ciekawostek z „Riverdale”.

1. Wielki powrót

 

Rola w „Riverdale” to wielki powrót Cole’a Sprouse’a do aktorstwa. Wcześniej większość osób mogła kojarzyć go z rolą Cody’ego Martina w disneyowskich produkcjach „The Suite Life of Zack and Cody” czy „The Suite Life on Deck”, gdzie zagrał razem ze swoim bratem bliźniakiem, Dylanem. Aktor od 2011 roku nie pojawił się w żadnej produkcji.

 

Cole, Disney

2. Ruda Betty

Madelaine Petsch została zaproszona na przesłuchanie do roli Betty, chociaż reżyserzy castingu od początku wiedzieli, że wyobrażają ją sobie jako Cheryl, którą obecnie gra w serialu. Wyobrażacie sobie ognistowłosą Madelaine w roli „grzecznej i miłej” Betty?

Cheryl, cry

3. Poświęcenie dla sceny

 

W ostatnim odcinku pierwszego sezonu Archie próbuje ocalić tonącą pod lodem Cheryl, niedaleko miejsca, gdzie znaleziono ciało jej brata. W tym celu używa swojej pięści, by przełamać lód. K.J. Apa, grający Archiego, naprawdę złamał rękę podczas kręcenia tej sceny.

 

4. Dziewięć odcinków bez dialogu

 

Pomimo pojawienia się w aż dziewięciu odcinkach, aktor Trevor Stines, który gra w serialu Jasona Blossoma, nie wygłasza ani jednej kwestii!

 

Cheryl, Jason

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …