Artykuły

Dla uczniów wakacje dobiegły końca, tak jak serie ciekawostek o niektórych serialach. Jednakże specjalnie dla was przygotowaliśmy kolejne o innych produkcjach i jedną z nich będzie niezwykle popularne, szczególnie wśród młodzieży, „Riverdale”.

1. Jeden z powodów popularności?

 

Rok 2017 był czasem finałowych sezonów seriali cieszących się dużą popularnością wśród młodzieży. Były to „Pretty Little Liars” (2010-2017) oraz „Teen Wolf” (2011-2017), których zakończenie dało zielone światło dla „Riverdale”. Możliwe, że był to jeden z powodów tak dużego zainteresowania nową produkcją, gdyż wiadomo, że po skończeniu ukochanego serialu najlepiej jest leczyć smutki kolejnym.

 

Riverdale, Pop

 

2. Ta sama knajpa

Fani „The Carrie Diares” mogli odnaleźć pewne podobieństwo w „Riverdale”, które tyczy się często uczęszczanego przez bohaterów baru. Knajpa z serialu o młodej Carrie Bradshaw jest tym samym miejscem, co „Pop’s Chock’lit Shoppe” w „Riverdale”.

3. Na podstawie komiksu

Większość fanów zapewne wie, że serial powstał na podstawie amerykańskiej serii komiksów, wydawanych przez Archie Comics. Jednak nie była to pierwsza próba adaptacji – po prostu poprzednie były nieudane.

 

Riverdale, comics, all

4. Gitara

 

K.J. Apa (Archie), parę razy gra w serialu na gitarze. Nie musiał się specjalnie przygotowywać do tych scen, udawać czy być zastępywany przez inną osobę, gdyż naprawdę potrafi na niej grać.

 

5. Inny kanał telewizyjny

 

Pierwotnie „Riverdale” miało trafić do stacji FOX, ale zostało przeniesione do The CW, sieci telewizyjnej, która zaadaptowała już parę komiksów na seriale telewizyjne. 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Pretty Little Liars

Kiedy Alison, przywódczyni pięcioosobowej paczki przyjaciółek, znika w niewyjaśnionych okolicznościach, życie ludzi w Rosewood zupełnie się zmienia. Rok po tragedii …


Teen Wolf

Miasteczko Beacon Hills to siedlisko nadprzyrodzonych istot. Licealista Scott przekonuje się o tym, kiedy w lesie zostaje zaatakowany i pogryziony przez wilkołaka. …Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …