Artykuły

Kogo rozpatrywano do roli Sereny van der Woodsen? Piosenka jakiego zespołu pojawiła się pod koniec „Gossip Girl”, co przyczyniło się do wzrostu jego popularności? Czas na kolejne ciekawostki z serialu.

1. The Pretty Reckless

 

Taylor Momsen, która zagrała Jenny, młodszą siostrę Dana, możemy również usłyszeć w rockowym zespole. Aktorka jest wokalistką i liderką The Pretty Reckless. W takiej odsłonie można ją też zobaczyć w ostatnim sezonie, a śpiewane przez nią piosenki parę razy pojawiają się w serialu.

 

taylor, momsen

 

2. XOXO, Gossip Girl

 

Każdy odcinek serialu kończy się charakterystycznymi słowami „XOXO, Gossip Girl” (prócz pierwszych trzech). „XOXO” w slangu miejskim oznacza „buziaczki, całuski”. 

 

3. Jennifer Lawrence

 

Bardzo popularna w ostatnich latach aktorka, Jennifer Lawrence, której sława zaczęła się od roli Katniss z serii „The Hunger Games”, była przesłuchiwana do roli Sereny van der Woodsen.

 

jennifer, lawrence

 

4. Zmiana na ostatnią chwilę

 

Pierwotnie postać grana przez Kelly Rutherford miała nazywać się Darla, jednakże twórcy zdecydowali się zmienić to imię w ostatniej chwili, dlatego znamy aktorkę z serialu jako Lily van der Woodsen.

 

5. Florence and the Machine

 

Jedną z ostatnich piosenek, którą możemy usłyszeć w finałowym, szóstym sezonie, jest utwór Florence and the Machine „You’ve Got the Love”. Był to jeden z czynników, który pomógł zespołowi zyskać taką popularność.

 

florence, band

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gossip Girl

Młodzi, bogaci, rozpieszczani do granic możliwości - tacy właśnie są nastolatkowie z Upper East Side. Jednak gdzie się nie pojawią, towarzyszy im tajemnicza Plotkara, …


Artykuły

Ciekawostki z „Gossip Girl” #1

1. „Gossip Girl Day”   „Gossip Girl” ma swój specjalny dzień w Nowym Jorku! Jest on obchodzony na początku roku, 26 stycznia. Zostało to ustanowione przez …


Ciekawostki z „Gossip Girl” #2

1. Inspiracje do kostiumów   Serial słynie m.in. z przepięknych strojów postaci, do których bardzo się przyłożono. Projektanci kostiumów dla Blair wzorowali …