Artykuły

Kolejny piątek, czyli czas na następne ciekawostki z serialu prosto z Manhattanu. Wiedzieliście, ile naprawdę lat miała „mała” Jenny, gdy zaczęły się zdjęcia lub o blond włosach aktorki, odgrywającej rolę Blair?

1. Inspiracje do kostiumów

 

Serial słynie m.in. z przepięknych strojów postaci, do których bardzo się przyłożono. Projektanci kostiumów dla Blair wzorowali się na ikonie mody i aktorce, Audrey Hepburn. Natomiast w przypadku Sereny inspirowali się stylem Sienny Miller i Kate Moss.

 

audrey, hepburn

 

2. Tylko 14 lat

 

Kiedy zaczęto zdjęcia do serialu, Taylor Momsen, grająca Jenny, miała tylko 14 lat.

 

little, jenny

3. Nowy kolor do roli

 

Niektórzy aktorzy muszą specjalnie zmieniać swój wygląd do ról. Tak też było w przypadku Leighton Meester, która musiała przefarbować swoje naturalne, blond włosy, by zostać przesłuchana do roli Blair Waldorf.

 

leighton, blond

 

4. Małpka

 

W serialu Chuck dostaje psa, który wabi się „Monkey”, czyli małpa. Natomiast w książkach ten bohater posiada prawdziwą małpkę.

 

monkey

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gossip Girl

Młodzi, bogaci, rozpieszczani do granic możliwości - tacy właśnie są nastolatkowie z Upper East Side. Jednak gdzie się nie pojawią, towarzyszy im tajemnicza Plotkara, …


Artykuły

Ciekawostki z „Gossip Girl” #1

1. „Gossip Girl Day”   „Gossip Girl” ma swój specjalny dzień w Nowym Jorku! Jest on obchodzony na początku roku, 26 stycznia. Zostało to ustanowione przez …