Artykuły

Serial o plotkarze, który był emitowany od 2007 do 2012 roku, zdobył serca licznej publiczności i choć od czasu jego powstania minęło już trochę czasu, nadal cieszy się dużą popularnością i ciężko jest znaleźć dziewczynę, która o nim nie słyszała. Dlatego może warto poczytać o nim więcej – rozpoczynamy nowy cykl ciekawostek o „Gossip Girl”!

1. „Gossip Girl Day”

 

„Gossip Girl” ma swój specjalny dzień w Nowym Jorku! Jest on obchodzony na początku roku, 26 stycznia. Zostało to ustanowione przez niegdysiejszego burmistrza, Michaela Bloomberga, który pewnego razu pojawił się na planie zdjęciowym serialu i bardzo spodobało mu się przedstawienie miasta w produkcji.

 

new, york, view

 

2. Nie Chuck, tylko Nate

 

Zapewne ciężko sobie wyobrazić aktorów serialu w innych rolach. Może być dużym zaskoczeniem, że Ed Westwick, który zagrał ukochanego przez wiele fanek Chucka Bassa, pierwotnie był przesłuchiwany do roli Nate’a.

 

ed, chuck, nate

 

3. Seria książek

 

Serial powstał na podstawie serii młodzieżowych książek „Gossip Girl”, napisanych przez Cecily von Ziegesar. W Polsce pierwszy tom został wydany przez Wydawnictwo Amber w 2003 roku.

 

gossipgirl, books

 

4. Urodzeni tego samego dnia

 

Między Chacem Crawfordem, grającym Nate’a i udzielającą głosu plotkarze Kristen Bell jest różnica dokładnie 5 lat. Oboje obchodzą urodziny tego samego dnia, 18 lipca.

 

kriste, bell, gossip

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gossip Girl

Młodzi, bogaci, rozpieszczani do granic możliwości - tacy właśnie są nastolatkowie z Upper East Side. Jednak gdzie się nie pojawią, towarzyszy im tajemnicza Plotkara, …