Artykuły

Który z aktorów zrobił sobie tatuaż powiązany z serialem? Ile zarobił stan, w którym kręcono „Breaking Bad”? Te informacje i nie tylko znajdziecie w kolejnej porcji ciekawostek z tej kultowej produkcji.

1. Ubrania mają znaczenie

W późniejszych sezonach możemy zauważyć, że Walter nosi coraz ciemniejsze ubrania, a w ostatniej serii jego garderoba składa się głównie z czarnych spodni i bluzek. Motywowane było to zmianą charakteru Waltera w swoją bardziej mroczną wersję – Heinsenberga. 

aaron paul, no half measures, breaking bad, tatuaż

2. Tatuaże

Aaron Paul i Bryan Cranston mają tatuaże związane z serialem. Produkcja bez wątpienia zmieniła ich życie i naturalnym jest, że chcieli to jakoś upamiętnić. Aaron wytatuował sobie na bicepsie „No Half Measures”, co jest nawiązaniem do sceny z trzeciego sezonu, kiedy Mike wspomina swoją przeszłość i obiecuje jej nie powtarzać poprzez używanie półśrodków. Bryan za to ma na palcu tatuaż z logiem „Breaking Bad”.

3. Riverside

Pierwotnie serial miał być kręcony w Kalifornii w mieście Riverside, jednak finanse zadecydowały inaczej i Albuquerque w Nowym Meksyku zostało wybrane przez… mniejsze opodatkowanie produkcji.

malcolm in the middle, zwariowany świat malcolma, breaking bad, ciekawostki,

4. „Zwariowany świat Malcolma”

Bryan Cranston nie jest znany tylko z roli Waltera White’a; wielu może też kojarzyć go jako sympatycznego tatę Hala z „Malcolm in the Middle”. Zanim seria miała premierę, na castingach pojawił się nikt inny jak Aaron Paul, starający się o rolę najstarszego syna Hala i Lois – Francisa. Jednak, jak wiemy, obsadzony został ktoś inny i szczerze nie wyobrażam sobie nikogo innego niż Christophera Mastersona.

5. Lokalna gospodarka

Dzięki temu, że serial był kręcony praktycznie w jednym stanie, twórcy zasilali lokalną gospodarkę Nowego Meksyku o ponad milion dolarów co odcinek.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Breaking Bad

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem …


Artykuły

Ciekawostki z „Breaking Bad” #1

1. Jedno ujęcie W trzecim sezonie była scena, którą można było nakręcić tylko raz i wszystko musiało wyjść idealnie. Chodzi o moment, kiedy w pierwszym odcinku …