Artykuły

Która gwiazda wielkiego formatu błagała Ryana Murphy’ego, aby ten pozwolił wystąpić jej w „American Horror Story”? Jak założyć własny sabat czarownic? Co mają wspólnego ze sobą postacie grane przez Kathy Bates? Tego i nie tylko dowiecie się czytając nasze ciekawostki o AHS. UWAGA: SPOILERY.

1. „Judy, Judy bo Budy Banana Fanna fo Fudy”

W dziesiątym odcinku „American Horror Story: Asylum” Judy wykonuje utwór, który cieszył się ogromną popularnością w latach 60. ubiegłego wieku. Chodzi mianowicie o piosenkę „The Name Game”, którą w oryginale śpiewała znana i szanowana Shirley Ellis.

2. Ryan Murphy spełnia marzenia

Przekonała się o tym sama Lady Gaga, która była wielką fanką antologii horror, do tego stopnia, że zwróciła się do twórcy z prośbą, aby ten podczas pisania nowego sezonu pomyślał o specjalnej roli, którą Gaga mogłaby zagrać. Całe szczęście, że Murphy ma unikatową zdolność rozpoznawania dobrych aktorek, aktorów i postanowił spełnić marzenie Lady Gagi, obsadzając ją w roli hrabiny.

Lady Gaga, Hrabina, American Horror Story, Ciekawostki, Hotel, AHS,

3. Przypadkowe spotkanie nieprzypadkowych osób

Emma Roberts i Evan Peters po raz pierwszy spotkali się na planie filmu „Adult World” – jest to amerykańska komedia z 2013 roku, która opowiada słodko-gorzką historię początkującej „wielkiej” poetki Alex. Zarówno Emma Roberts, jak i Evan Peters bardzo miło wspominają swoją pierwszą wspólną pracę i wypowiadają się o niej w samym superlatywach.

4. Sabat czarownic na wyciągnięcie ręki

Jeśli tylko zechcesz, to możesz trafić do Akademii Mis Robichaux w Luizjanie i stworzyć tam swój własny sabat czarownic za niecałe 5000 dolarów za noc. Brzmi kusząco, prawda?

Kathy Bates, American Horror Story, Ciekawostki, AHS, FOX, Ryan Murphy

5. Indyk myślał o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścięli

Z wyjątkiem piątego sezonu „American Horror Story”, każda postać grana przez Kathy Bates umiera śmiercią męczeńską poprzez ścięcie głowy. Jak widać Kathy nie ma głowy do wybierania ról.

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


ArtykułyCiekawostki z „American Horror Story” #3

1. Gość specjalny Adina Porter w szóstym sezonie „American Horror Story” wcieliła się w postać Lee Haris. Mimo tego, że Adina wystąpiła we wszystkich dziesięciu …


Ciekawostki z „American Horror Story” #4

​​​​​​1. Problemy wychowawcze  Mieliście kiedyś problemy z własną rodziną? Może kłóciliście się z rodzicami, bo nie chcieli puścić was na przyjęcie, które …Ciekawostki z „American Horror Story” #6

1. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… Szczególnie w domu morderstw, a przynajmniej tak uważa Connie Britton, która w pierwszym sezonie, „Murder House”, wcieliła …